Adresa: Piața 1848 nr. 3, Blaj, 515400, jud. Alba

Telefon: 0258 711904
E-mail: lsvblaj@yahoo.ro

Facebook: liceulsfantulvasile.blaj

Asociația Culturală IN ARS VERITAS și LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC „SFÂNTUL VASILE CEL MARE” vă invită la EXPOZIȚIE DE ILUSTRAȚIE BOTANICĂ

ASOCIAȚIA CULTURALĂ IN ARS VERITAS și LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC „SFÂNTUL VASILE CEL MARE” vă invită la EXPOZIȚIE DE ILUSTRAȚIE BOTANICĂ cu desene și picturi realizate de elevii claselor II-VI, de la Liceul Teologic Greco-Catolic „Sfântul Vasile cel Mare” din Blaj, în colaborare cu elevii claselor a II-a și a VI-a de la Școlile Josefa de Óbidos și Ressano García, ale Grupului Școlar Padre Bartolomeu de Gusmão din Lisabona, în cadrul proiectului „Germinarea unei bănci de semințe”, derulat de Asociația Margens Simples din Lisabona în parteneriat cu Asociația Culturală In Ars Veritas din Blaj și finanțat de Uniunea Europeană prin Programul Erasmus+.

Afișul evenimentului, îl găsiți AICI.

Asociația Culturală IN ARS VERITAS și LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC „SFÂNTUL VASILE CEL MARE” vă invită la EXPOZIȚIE DE ILUSTRAȚIE BOTANICĂ

Lasă un răspuns

Derulează în sus
Sari la conținut